Neon

on .

Uued Marula viimistlustooted

on .

Pop XG

on .

Iluteemant 2017

on .

Tea Tree Anti-Thinning Scalp Care

on .

 

NEURO ROUND RULLHARI

on .

Suvise juuksehoolduse ABC

on .

Paul Mitchell jagab suvise juuksehoolduse näpunäiteid.

1. Kaitse juukseid ja peanahka UV-kiirguse eest.
Kõige parem kaitse päikese eest on rätt või kübar. Kui peakatet kanda ei taha, on hädapärane kasutada UV-kaitsega tooteid nii hoolduseks kui ka viimistluseks. 
UV-kaitsega tooted toimivad juustele täpselt samasugusel põhimõttel nagu nahale mõeldud tooted, kaitstes neid ülemäärase kahjuliku päikesekiirguse eest. On karm tõsiasi, et päikesekiirgus kahjustab juukseid kogu nende pikkuses. UV-kaitse võiks olemas olla nii šampoonis kui ka palsamis, samuti pähe jäetavas palsamis, mida võib juuste niisutamise huvides neile pihustada ka mitu korda päevas. UV-kaitset sisaldavad KÕIK Paul Mitchelli tooted, kuid ideaalselt sobib intensiivse päikese kätte mineku puhul Ultimte Color Repair® Triple Rescue®, mis lisaks kaitseb värvitud juuste pigmenti tuhmumise eest ja annab kuumakaitse.
2. Pese juukseid tihedamalt kui talvel.
Pesemiseks kasuta pehmemaid ja leebemaid tooteid. Ideaalsed on sellised šampoonid, plasmid ja maskid, mis annavad juustele niiskust nende veetaset tõstes ja ei sisalda väga suures koguses õlisid. Unikaalse metsiku ingveri ekstraktiga Instant Moisture® Shampoo ja Instant Moisture® Daily treatment on selle jaoks imelised abimehed. Kerge šampoon taastab kiiesti juuste niiskusedefitsiidi ja palsam annab läiget ning muudab juuksed kohevaks. Mõlemad tooted sisaldavad UV-kaitset.
3. Vähemalt kord nädalas tuleks kiharaid pesta sügavpuhastava šampooniga. 
Basseini- ja mereveest juustesse jäänud soolad ja UV-kaitse- ja viimistlusvahendite jäägid ladestuvad juuksele ja muudavad nad tuhmiks ning elutuks.Shampoo Two® eemaldab juustest soovimatud jääkained ja balansseerib peanaha rasueritust, olles eriti ideaalne kiiresti rasvaseks muutuvate juuste puhul. Shampoo Three® eemaldab tõhusalt ka kloori- ja rauajäägid.
Peale sügavpuhastavat pesu kasuta palsami asemel juuksemaski. Super-Charged Moisturizer sobib kõikidele juuksetüüpidele sagedaseks kasutamiseks. Suurendab juuste elastsust neid niisutades ning andes neile sügava läike.
4. Rannas kanna juukseid pigem hobusesabas või krunnis, sest tuule käes lehvides lähevad nad liialt pusasse ja nende väljaharutamine teeb juustele liiga. Samuti on nad krunnis olles rohkem UV-kiirguse eest kaitstud.
5. Ujumast tulles ei tohiks juukseid kuivatada päikese käes, sest märgadele kiharatele teeb päikesekiirgus eriti liiga. Räti või kübara all juuste kuivatamine säästab neid palju rohkem. Isegi föönitamine, kui kasutada kuumakaitse tooteid, on juukseid säästvam kui nende kuivatamine päikese käes. Heat Seal on mitterasvane kuumakaitse, mis annab juustele kohevust ja suurepärase läike. 
6. Kaitse peanahka UV-kiirgus eest!
Päikesele tundliku nahaga inimestel tõenäoliselt tundlik ka peanahk ning eriti just nemad peaksid pöörama tähelepanu ka peanaha kaitsmisele päikese eest. Kui mütsi või rätti kanda ei taha, on parim viis selleks kanda veidi päevituskreemi ka peanahale. Eriti peaksid seda tegema need, kes kannavad seitlit või kellel on loomu poolest õhemad juuksed. Ka tugevalt kinni pandud juuksed teevad peanaha päikesele kättesaadavamaks. Samuti peaksid seda üsna tõsiselt võtma meesterahvad, sest päikesekiirgus kahjustab karvanääpse ja võib esile kutsuda enneaegset kiilanemist.Parim kreem, millega peanahka võida, on kerge koostisega lõhnavaba kreem, mis ei jäta peanahka rasvaseks.
7. Lõika juukseotsi korrapäraselt! Suvekuumus muudab juuksed poorseks ning seetõttu kipuvad need ka kiiremini lõhenema. Kui juukseid ei lõika, murduvad nad ise. Regulaarne juukseotste lõikamine takistab aga juukseotste hargnemist ja väldib üleüldiselt juuste kahjustusi
8. Joo palju vett! Meie juustest tervelt veerand koosneb veest. Soojadel suvepäevadel kasutab meie keha termoregulatsiooniks higistamist ja vedelikupuudus on üsna lihtne tekkima. Selleks, et juuksed, nahk ja organism hüdreeritud oleks, joo ohtralt puhast vett.

Päikeselist suve!

Uus MITCH MATTERIAL™

on .